Kontakt


Centrum Transferu Technologii Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
al. Mickiewicza 21, pok. 4
31-120 Kraków


Sekretariat — mgr inż. Marta Ledwoń
tel. 12 662 41 94
e-mail: ctt@ur.krakow.pl

Dyrektor CTT—Dr inż. Tomasz Czech
tel. 12 662 41 93
e-mail: Tomasz.czech@ur.krakow.pl

Kierownik Biura Programów Dydaktyczno Naukowych — mgr inż. Urszula Jabłońska-Korta
tel. 12 662 42 78
e-mail: u.jablonska@ur.krakow.pl

Biuro Programów Dydaktyczno Naukowych
e-mail: bpdn@ur.krakow.pl


mgr Lucyna Jaczewska
tel. 12 662 44 25
e-mail: l.jaczewska@ur.krakow.pl


mgr Anna Liberek
tel. 12 662 42 53
e-mail: a.liberek@ur.krakow.pl


inż. Aneta Fausek
tel. 12 662 44 25
e-mail: a.fausek@ur.krakow.pl


mgr Magdalena Pardyjak
tel. 12 662 42 53
e-mail: magdalena.pardyjak@ur.krakow.pl


lic. Ewa Siwek
tel. 12 662 42 00
e-mail: e.siwek@ur.krakow.pl


mgr inż. Małgorzata Matusiak
tel. 12 662 43 25
e-mail: m.matusiak@ur.krakow.pl


dr inż. Tomasz Jacek
tel. 12 662 42 00
e-mail: tjacek@ar.krakow.pl


mgr Maciej Zdzierak
tel. 12 662 44 25
e-mail: mzdzierak@ar.krakow.pl


mgr Joanna Najder
tel. 12 662 44 25
e-mail: j.najder@ur.krakow.pl


Mgr Katarzyna Trochanowska
Tel. 662 44 25
e-mail: k.trochanowska@ur.krakow.pl


Mgr Alla Sulyma
Tel. 662 44 25
e-mail: a.sulyma@ur.krakow.pl


Mgr Alicja Kopińska–Majkut
Tel. 662 44 25
e-mail: a.kopińska-majkut@ur.krakow.pl


Mgr Agnieszka Kapczyńska-Pacześ
Tel. 662 44 25
e-mail: a.paczes@ur.krakow.pl


Mgr inż. Magdalena Gargul
Tel 662 42 00
e-mail: m.gargul@ur.krakow.pl


Mgr inż. Joanna Pasek
Tel 662 42 00
e-mail: j.pasek@ur.krakow.pl

Zespół ds. Transferu Technologii

Dr inż. Marcin Kobuszewski

mgr inż. Adelina Kasprzak
tel. 12 662 44 49
e-mail: a.kasprzak@ur.krakow.pl

dr inż. Agnieszka Wilkosz – Język
tel. 12 662 44 49
e-mail: a.wilkosz-jezyk@ur.krakow.pl

Centrum Transferu Technologii, Al. Mickiewicza 24/28, 30-059 Kraków, tel. 12 662 41 65, fax. 12 633 11 70 , 2009-2016    Redaktor    Polityka cookies